Domů

Informace

Prohlédnuté produkty

Výrobník sody - Limo Bar Zoom

Nový produkt

LIMO BAR ZOOM má kompaktní rozměry,nezabírá místo ani v menších kuchyních. V souladu s filozofií značky LIMO BAR klade i model ZOOM maximální důraz na jednoduchost obsluhy a bezpečnost.V modelu ZOOM najdete systém FSS, bezpečnostní ventil a litrovou láhev Click&Fix. LIMO BAR ZOOM využívá šroubovací mechanismus bombičky, takže není potřeba redukce. Užívejte si bublinky s LIMOBARem ZOOM.

Více informací

Více informací

Klíčové vlastnosti:

  •          Robustní inteligentní hlava s automatickým bezpečnostním ventilem a dekompresním tlačítkem
  •          Technologie FSS pro vaši 100% bezpečnost a velké množství limonády při malém množství spotřebovaného CO₂
  •          Vysoce kvalitní plastová láhev s rychloupínacím mechanismem Click&Fix umožňujícím okamžité a bezpečné uchycení
  •          Možnost použití s bombičkami konkurenčních značek
  •          Elegantní design z odolného plastu a robustní základna zajišťující dostatečnou stabilitu během sycení

 

CO DĚLÁ VÝROBNÍKY SODY LIMO BAR VYJÍMEČNÝMI?

Stoprocentní bezpečnost

Všechny výrobníky sody LIMO BAR disponují bezpečnostním přetlakovým ventilem, který v případě dosažení kritického tlaku v láhvi automaticky vypustí přebytečný plyn do vzduchu. Tlak v láhvi můžete navíc sami ovlivnit pomocí speciálního dekompresního tlačítka vpravo vedle tlačítka sycení. Díky tomu dokázal LIMO BAR zcela vyloučit možnost náhlého úniku plynu z láhve, vyprsknutí vody či dokonce exploze láhve známé z případů konkurenčních produktů.

 

Technologie FSS vám šetří peníze

Všechny výrobníky sody LIMO BAR včetně modelu ZOOMobsahují speciální technologii FSS, jež v sobě skrývá několik výhod najednou. Díky této technologii vyrobíte více limonády při menším množství spotřebovaného CO₂. Tím ušetříte nemalé prostředky. Na jednu bombičku totiž vyrobíte až 80 litrů vynikající limonády. Navíc vám dává technologie FSS záruku 100% bezpečnosti a maximální svobodu v regulaci perlivosti nápoje.

 

 

Rychloupínací láhev

Proč byste se měli dřít s nepraktickou šroubovací lahví? Všechny výrobníky sody LIMO BAR pracují s rychloupínacím (bajonetovým) systémem láhve, jenž v pevnosti uchycení a bezpečnosti nijak nezaostává za lahví šroubovací, ale připevnění láhve zabere sotva desetinu času. Jednoduše uchopíte láhev, otočíte, uslyšíte “CVAK” a můžete vyrábět svou oblíbenou sodovku. Tomuto systému říkáme v LIMOBARuClick&Fix.

 

Univerzálnost

LIMO BAR vás nenutí nakupovat podruhé něco, co už doma třeba máte. LIMO BAR pracuje s všeobecně známým druhem bombiček, takže chcete-li lepší domácí limonádu, ale nechcete investovat do dalších bombiček, nemusíte. LIMO BAR si poradí i s tím, co už doma máte. Před pořízením LIMOBARu si kompatibilitu bombiček pečlivě zkontrolujte.

 

Obsah balení:

  •          Domácí výrobník sody LIMO BAR ZOOM
  •          Bombička se stlačeným plynem CO₂
  •          Láhev s rychloupínacím mechanismem Click&Fix s objemem 1 litr

Technické parametry

  •          Váha: 1266 g
  •          Rozměry: výška 42 cm, šířka 13,5 cm, hloubka 24,5